P.H.U Combi - skutery Olkusz

Firma Combi istnieje od 1991 roku. Prowadzimy sprzedaż skuterów i motocykli w Olkuszu oraz zajmujemy się ich serwisem. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w sprzedaży części do samochodów marki Skoda. Oferujemy części, akcesoria oraz usługi serwisowe do samochodów z grupy VAG (Volkswagen, Audi, Skoda, Seat).

Oferujemy również usługę czyszczenia samochodowych układów wtryskowych oraz prowadzimy serwis klimatyzacji (odgrzybianie, uzupełnianie czynnika itp.).

logo
  • Poniedziałek-Piątek : 9.00-17.00
  • Sobota : 10.00-13.00
  • Tel./Fax sklepu: (32) 641 33 07
  • Tel. Sklepu: 602 600 323
  • Serwis skuterów: 602 600 323
  • Serwis samochodowy: 502 320 826

CZYSZCZENIE UKŁ. WTRYSKU

Clean Master to nowoczesny, sprawdzony i skuteczny system czyszczenia układów paliwowych, które stosunkowo szybko zanieczyszczają się w wyniku nie właściwej czystości paliwa.

1. Co to jest system czyszczenia układów paliwowych Clean Master ?

System Clean Master to urządzenie, które bez demontażu elementów mechanicznych umożliwia efektywne czyszczenie układów paliwowych silników z zapłonem iskrowym i samoczynnym. Jest odpowiedzią na coraz częstsze problemy związane z nieprawidłowym działaniem systemów wtrysku paliwa, które są wynikiem zanieczyszczenia układów paliwowych.

2. Przeznaczenie systemu Clean Master.

System Clean Master przeznaczony jest do czyszczenia układów paliwowych i elementów współdziałających silników nisko i wysokoprężnych. Obsługuje następujące systemy układów paliwowych: gaźnikowy, wtrysk mechaniczny jedno i wielopunktowy, wtrysk sterowany elektroniczne jedno i wielopunktowy. W silnikach wysokoprężnych obsługuje następujące układy paliwowe: tradycyjny mechaniczny wtrysk pośredni i bezpośredni, elektronicznie sterowane systemy wtrysku, także z pompowtryskiwaczami oraz systemy wtrysku Common Rail.

3. Proces czyszczenia.

Proces czyszczenia polega na podawaniu odpowiednio skomponowanego środka czyszczącego zamiast paliwa, który przechodząc przez układ paliwowy rozpuszcza znajdujące się w nim zanieczyszczenia i doprowadza je do cylindra w celu spalenia. Najważniejszym elementem wymagającym wyczyszczenia jest wtryskiwacz.

4. Podsumowanie.

Wszystkie powyższe informacje wykazują konieczność okresowego czyszczenia układów paliwowych. Najważniejszym jest doprowadzenie silnika najpierw do uzyskania parametrów fabrycznych, a następnie zadbanie o okresowe czyszczenie układu paliwowego.

« wstecz